Νέος κανονισμός για το FORUM (01 Σεπ 2016)

Σημαντικό γιατί μπορεί να έχει σαν συνέπεια τη μη δημοσίευση των post σας!

× Σε αυτή την ενότητα μπορείτε να εκφράσετε τα παράπονα ή τις ενστάσεις σας για ότι αφορά στη σχέση σας σαν μέλος με το XStream. Είναι πολύ σημαντικό πριν από όποια δημοσίευση σας εδώ, να έχετε μελετήσει καλά τους "Όρους χρήσης" που αποδεχθήκατε κατά τη διαδικασία της εγγραφής σας και τους "Κανόνες XStream".

Θα ήθελα να μάθω το λόγο διαγραφής του προφίλ μου

Περισσότερα
1 year 4 months ago #3371 από xstream
xstream απάντησε στο θέμα: Θα ήθελα να μάθω το λόγο διαγραφής του προφίλ μου
Το e-mail έχει σταλεί ξανά στο mail που έχετε δηλώσει κατά τη δημιουργία του προφίλ σας (... [email protected] .com).
Περισσότερα
1 year 4 months ago - 1 year 4 months ago #3370 από joe79
joe79 απάντησε στο θέμα: Θα ήθελα να μάθω το λόγο διαγραφής του προφίλ μου
Αν σε απειλεί, απλά μια αναφορά στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος και τελείωσες.
Περισσότερα
1 year 4 months ago #3368 από xstream
Εμείς ότι ήταν να στείλουμε, το στείλαμε στο mail του μέλους που διεγράφη (iwanna19), στις 2017-09-29 20:44. Μπορείτε να κοιτάξετε τα mail σας.
  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar Δημιουργός θέματος
1 year 4 months ago - 1 year 4 months ago #3367 από Ανώνυμος
Ανώνυμος απάντησε στο θέμα: Θα ήθελα να μάθω το λόγο διαγραφής του προφίλ μου
Αγαπητό xstream ακόμη δεν έχω λάβει κάποιο mail σας που μου είχατε πει για την ενεργοποίηση πάλι του προφίλ μου, μετά από τις ψευδείς καταγγελίες μέλους που το μόνο που ήθελε και θέλει ακόμη συνεχίζοντας να μου στέλνει mail και να με απειλεί για το κακό μου!
Περισσότερα
1 year 4 months ago #3363 από xstream
Όλα όσα μας λέτε είναι πολύ καλά...

εσείς ζητάτε την ενεργοποίηση του προφίλ σας... (δίκιο έχετε)
το μέλος που έκανε την αναφορά... (δίκιο έχει)
όσοι έχουν γράψει στο forum εδώ... (δίκιο έχουν).

Κι εμείς τώρα πρέπει να δώσουμε τη λύση.

Δυστυχώς λόγω του νομικού πλαισίου περί ανηλίκων το οποίο μας δεσμεύει, ηθικά πρώρα από όλα και μετά τα υπόλοιπα, θα σας στείλουμε ένα e-mail με το τι πρέπει να γίνει για να τελειώσει αυτό το θέμα οριστικά.
  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar Δημιουργός θέματος
1 year 4 months ago - 1 year 4 months ago #3362 από Ανώνυμος
Ανώνυμος απάντησε στο θέμα: Θα ήθελα να μάθω το λόγο διαγραφής του προφίλ μου
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι γνωρίζω το ζευγάρι που έκανε την καταγγελία και ο λόγος που το έκανε ήταν επειδή χάθηκε η επικοινωνία σε κάτι που κανονίζαμε. Συμπεριφέρθηκαν ανώριμα και εκδικητικά απέναντι μου λέγοντας ψέμματα! Πραγματικά απορώ με κάποιους ας τους πούμε ανθρώπους. Αγαπητό xstream σαν μέλος του site εδώ και χρόνια και τηρώντας φυσικά όλους τους κανονισμούς σας θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ την άμεση ενεργοποίηση του προφίλ μου. Δε ζητώ την τιμωρία αυτών που μου συμπεριφέρθηκαν έτσι. Σας ενημερώνω ότι είμαι άνω του ορίου ηλικίας αρκετά. Υπάρχει και μέλος που με έχει γνωρίσει από κοντά και αν θέλει μπορεί να επικοινωνήσει μαζί σας ή εδώ και να το πει! Πραγματικά νιώθω την αδικία πολύ από κάποιους ανθρώπους εδώ (μιλάω μόνο για μέλη).
Διαχειριστές: xstream